JP2TV

Promocja książki „World Youth Days – A Testimony to the Hope of Young People”

Luty 3, 2019 Aktualności

Promocja książki „World Youth Days – A Testimony to the Hope of Young People” pod redakcją ks. prof. Józefa Stali i dr Pauliny Guzik odbyła się 25 stycznia 2019 roku.

Na publikację złożyły się artykuły licznych autorów, poczynając od ks. kardynała Stanisława Dziwisza, który opatrzył publikację wprowadzeniem. Wśród autorów są m.in.: szef ostatniego ŚDM z Janem Pawłem II – ks. Thomas Rosica CSB, który napisał o krakowskim ŚDMie, szef social mediów ŚDM krakowskiego – Gustavo Huguenina, a także pracownicy UPJPII, m.in. ks. Michał Drożdż, dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Paulina Guzik.

Książka ukazała się w wersji angielskiej dzięki Wydawnictwu Naukowemu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Reporterka : Dagmara Wysocka
Zdjęcia: Piotr Olszowy